W dniu 7 września 2019r, podczas obchodów Święta 18 Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach organizowana jest akcja krwiodawstwa w ramach kampanii „ Niepodległą Mamy We Krwi”. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wezmą w niej udział.

W najbliższą sobotę,   w dniu 7 września 2019r podczas  obchodów  Święta 18 Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach  organizowana jest  akcja krwiodawstwa w ramach kampanii „ Niepodległą  Mamy We Krwi”. Krew będzie można oddać w specjalnym krwiobusie ( rejestracja  dawców 9.30-14.00), przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach ( plac naprzeciwko Stadionu Miejskiego).

Każdy dawca,  który odda krew  w okresie od 1 września do 11 listopada 2019r i zarejestruje swój udział w kampanii : www.legionhdk.pl weźmie udział w  konkursie  z nagrodami,, wśród których przewidziano m.in.: pióro z faksymile Prezydenta RP , sygnety i biżuterię , skoki z żołnierzami JWK  oraz zestawy przekazane od dowódców Wojska Polskiego.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców  Siedlec i  powiatu siedleckiego  do udziału w zbiórce krwi. Siedleccy policjanci regularnie  oddają krew, nie tylko w związku z  tego typu akcjami ale  po prostu  na co dzień. W naszych szeregach jest wielu krwiodawców.

Oprac.KMP Siedlce /AŚ