Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków zdarzenia do którego doszło wieczorem, 29 września 2019r w Siedlcach przy ul.Kolejowej na terenie lokalu „Bohema”.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach  prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie naruszenia  czynności narządów  ciała obywatela Ukrainy, czasowo przebywającego w Siedlcach. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż poszkodowany został pobity na terenie dyskoteki „ Bohema” przez kilku mężczyzn, o nieustalonej do chwili obecnej tożsamości. W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadające istotne informacje z nim związane  o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 112.

autor: kom.Agnieszka Świerczewska

KMP w Siedlcach


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.