Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Siedlce


Szanowni Druhowie Prezesi,

w celu uzupełnienia i weryfikacji danych o poszczególnych jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych publikowanych w książce "Ochotnicze Straże Pożarne w powiecie siedleckim - przeszłość i współczesność", praca zbiorowa pod redakcją Rafała Dmowskiego, zwracamy się z prośbą o podanie uzupełnionego składu zarządu OSP.

Podanie ww. danych i podpisanie niniejszego dokumentu (umieszczonego w załączniku na dole strony) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zamieszczenie imienia, nazwiska i funkcji w Zarządzie OSP w publikacji "Ochotnicze Straże Pożarne w powiecie siedleckim - przeszłość i współczesność" .

Wydrukowany i podpisany dokument proszę dostarczyć do Sekretariatu KM PSP w Siedlcach.

Natomiast wersję elektroniczną proszę przesłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.