Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Siedlce

W ubiegłą niedzielę funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, przebywający na urlopie wypoczynkowym, zatrzymał poszukiwanego od ponad roku, 40 letniego mieszkańca Siedlec.

W niedzielne popołudnie policjant Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji osób KMP Siedlce, w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta,  zauważył poszukiwanego od ponad roku  40 latka.     O tym fakcie niezwłocznie powiadomił  oficera  dyżurnego siedleckiej komendy. Dyskretnie  obserwował  poszukiwanego  i wyszedł za  nim ze sklepu. Po kilku minutach w miejscu wskazanym przez o funkcjonariusza pojawił się umundurowany patrol i wspólnie zatrzymali mężczyznę.

Zatrzymany to 40 letni mieszkaniec Siedlec  poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim celem odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności i Sąd Rejonowy w Węgrowie celem odbycia kary 53 dni za nieuiszczoną grzywnę w wysokości 2150 zł. Został osadzony w PdOZ KMP Siedlce  i następnego dnia   przekazany  do Zakładu Karnego.                                                          

 Oprac KMP Siedle/AŚ