Wczoraj doszło do zderzenia trzech pojazdów na drodze krajowej nr 63, w miejscowości Mościbrody. 4 osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Policjanci przebadali kierowców pojazdów uczestniczących w zdarzeniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wszyscy byli trzeźwi.

Wczoraj (09.03) przed godz. 16.00 dyżurny siedleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Mościbrody Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierująca samochodem Kia Picanto 36-letnia kobieta jadąc w kierunku Łukowa zderzyła się czołowo z oplem, w wyniku czego Toyota jadąca w kierunku Łukowa za pojazdem Kia została uderzona w lewy bok przez pojazd Kia. Wszystkich kierujących przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikami 0,00 mg/l. W zdarzeniu brało udział 6 osób w tym jedno dziecko, czworo z uczestników w tym małoletni z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala i pozostali na obserwacji.  

Z uwagi na potrzebę wykonania czynności procesowych na miejscu zdarzenia droga była całkowicie zablokowana.

Apelujemy! o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i zachowanie bezpiecznego odstępu od pojazdów jadących przed nami.

podkom. Ewelina Radomyska

Pliki do pobrania

  • zdj. A.K. Tygodnik Siedlecki
    203.4 KB
    zdj. A.K. Tygodnik Siedlecki