Dzień Otwarty w Komendzie Policji w Siedlcach już we wtorek

Spotkanie dla tych, którzy marzą o karierze w Policji! Już w najbliższy wtorek w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach odbędzie się Dzień Otwarty, gdzie będzie można na własne oczy zobaczyć, jak wygląda praca funkcjonariuszy.

  1. Dzień Otwarty w KMP Siedlce odbędzie się 28 maja.
  2. Możliwość poznania pracy policjantów od wewnątrz.
  3. Informacje o wymaganiach do wstąpienia do Policji.
  4. Spotkanie dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda codzienność polskich policjantów, teraz masz szansę rozwiać swoje wątpliwości. We wtorek, 28 maja, Komenda Miejska Policji w Siedlcach otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą przyjrzeć się pracy funkcjonariuszy z bliska.

Podczas Dnia Otwartego będzie można nie tylko zobaczyć, jak funkcjonuje komenda, ale także dowiedzieć się, jakie są wymagania, aby dołączyć do szeregów Policji. To doskonała okazja, aby porozmawiać z doświadczonymi funkcjonariuszami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do młodych ludzi, którzy myślą o przyszłej karierze, jak i do tych, którzy już od dawna zastanawiają się nad zmianą zawodową i chcieliby spróbować swoich sił w służbie społeczeństwu. Jak podkreślają organizatorzy: "Na spotkaniu zobaczycie, jak wygląda praca funkcjonariuszy od wewnątrz i dowiecie się, jakie wymogi trzeba spełnić, by wstąpić w nasze szeregi."

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać codzienność policjantów i zrozumieć, na czym polega ich praca. Do zobaczenia we wtorek w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach!


Wg inf z: KMP w Siedlcach