Zabawy teatralne z Ulą Gotowicką w Parku Miejskim Aleksandria - 20 czerwca
Zapraszamy wszystkie dzieci do Parku Miejskiego Aleksandria na kreatywne zabawy teatralne! Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 20 czerwca, a jego prowadzącą będzie uznana animatorka Ula Gotowicka. Startujemy o godz. 16:00. Wstęp wolny!

Teatralne popołudnie z Ulą Gotowicką

W czwartkowe popołudnie, 20 czerwca, Park Miejski Aleksandria zamieni się w wielką scenę teatralną, na której wszystkie dzieci będą miały okazję wziąć udział w wyjątkowych zabawach teatralnych. Wydarzenie poprowadzi Ula Gotowicka, znana z licznych projektów animacyjnych, która wprowadzi najmłodszych uczestników w magiczny świat teatru.

Kostiumy, formy i lalki teatralne

Podczas zabaw dzieci będą mogły wcielić się w różne postacie, wykorzystując kostiumy, formy i lalki teatralne. To doskonała okazja, aby rozwijać wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętności aktorskie. Ula Gotowicka zadba o to, by każdy maluch poczuł się jak prawdziwy aktor na scenie.

Rewaloryzacja Parku Miejskiego Aleksandria

Warto również wspomnieć, że Park Miejski Aleksandria przeszedł niedawno rewaloryzację, która została współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury. Dzięki temu park stał się jeszcze piękniejszym miejscem do spędzania wolnego czasu.

Wstęp wolny – dołącz do nas!

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, więc każda rodzina może bez obaw o koszty przyjść i skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. To doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, jednocześnie bawiąc się i ucząc.

Serdecznie zapraszamy do Parku Miejskiego Aleksandria na niezapomniane popołudnie pełne teatralnych wrażeń i dobrej zabawy!


Na podstawie: Urząd Miasta Siedlce