Atak na stacji paliw w Polakach - ekspedientkę potrącił i odjechał

Ekspedientka stacji paliw w Polakach została potrącona samochodem, gdy próbowała powstrzymać sprawcę po kradzieży alkoholu. Policja zatrzymała podejrzanego jeszcze tego samego dnia, a sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt.
Do zdarzenia doszło 28 stycznia na terenie stacji paliw w miejscowości Polaki - gmina Kotuń. Mężczyzna dokonał kradzieży wyrobów alkoholowych. Gdy pracownica stacji próbowała go powstrzymać, użył wobec niej przemocy, wsiadł do samochodu i odjechał. Kobieta wybiegła na zewnątrz, została potrącona i z obrażeniami przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej.
Działania podjęły posterunek Policji w Kotuniu, Komisariat Policji w Mokobodach oraz Komenda Miejska Policji w Siedlcach. Funkcjonariusze szybko ustalili pojazd i zatrzymali podejrzanego na terenie miejscowości Polaki. Samochód marki BMW został zabezpieczony - w policyjnych systemach figurował jako utracony na terenie powiatu hajnowskiego - i odholowany na parking policyjny.
Podejrzanemu przedstawiono zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach recydywy. Decyzją Sądu Rejonowego w Siedlcach zastosowano wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem prokuratury i ma charakter rozwojowy.
na podstawie: KMP w Siedlcach.
Ostatnie Artykuły

Jedna wakacyjna decyzja może zmienić wszystko - policja z Siedlec ostrzega

Siedlecki technik kryminalistyki wygrał Mazowsze i jedzie do Piły

Rowerzyści i hulajnogi w Siedlcach pod lupą policji, posypały się mandaty

W Siedlcach odbędzie się msza za ofiary rzezi wołyńskiej

Spór o odwołany lot nie musi trafić do sądu. Jest bezpłatna droga

W Siedlcach strażacy pokazali dzieciom, jak uniknąć wakacyjnych zagrożeń

Syreny odezwą się w Siedlcach. To tylko krótki test systemu

Rowerzyści pod lupą - policja sprawdzi też elektryczne jednoślady

Siedlce wchodzą w teatr pod gołym niebem - będzie ruch, ogień i pantomima

W Aleksandrii taniec wyjdzie z sali wprost między drzewa

Siedlce szykują plenerowy wieczór z Karoliną Maciejuk w Aleksandrii

Śmiertelny wypadek na DK63 w Mościbrodach. 35-letni pieszy nie przeżył zderzenia

13 praw jazdy zatrzymanych w tydzień - SPEED wyłapał setki wykroczeń

Książki pod drzewami. Aleksandria szykuje letnie spotkania dla dzieci
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Siedlcach - msze, kancelaria, sakramenty
- Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Siedlcach - kontakt, poradnie, rejestracja
- Szkolne Schronisko Młodzieżowe i internat przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach - kontakt, zapisy, cennik
- Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach Co musisz wiedzieć o studiach i życiu akademickim
- Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach - kontakt, kursy i usługi
- Kaplica św. Krzyża w Siedlcach. Niezwykłe dzieło Aleksandry Ogińskiej
