Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje,że w związku z kolejna edycją Nightskating Siedlce mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na terenie miasta .Wieczorny przejazd na rolkach ulicami miasta dzisiaj ,w piątek 17 maja, rozpocznie się o godz. 19.00 . Start z Rolkowiska Ośrodka Sportu, przy ul. B. Prusa.

Przypominamy zasady  obowiązujące na tej imprezie .Udział w Nightskatingu jest bezpłatny, wymogiem koniecznym jest umiejętność swobodnej jazdy na rolkach i hamowania. Należy pamiętać o kaskach i ochraniaczach na kolana i łokcie! Są obowiązkowe dla wszystkich uczestników. Przejazd zaczyna się od małej pętli – ok. 5 km.W tej części mogą  wziąć udział dzieci. Następnie krótka przerwa obok Rolkowiska,  i rozpocznie się przejazd  szybszym tempem na drugą dwa razy dłuższą pętlę.
Imprezę zabezpieczać będą pracownicy ARMS, policja oraz NS Team – jest to grupa ok. dwudziestu osób na rolkach, która z ramienia Organizatora ma za zadanie dbać o bezpieczny i sprawny przejazd. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są bezwzględnie stosować się do poleceń NS Teamu .Zabezpieczenie medyczne zapewnia  Centrum Medyczno-Diagnostyczne. Planowane trasy przejazdu  widoczne są na dołączonych do tekstu mapach. Planując  wieczorne wyjazdy pamiętajmy o okresowych utrudnieniach w ruchu na terenie miasta.

Autor: kom. Agnieszka Świerczewska

KMP Siedlce-