Innowacyjne oświetlenie podszafkowe

Oświetlenie podszafkowe LED to coraz bardziej popularne i nowoczesne rozwiązanie, aby zapewnić pomieszczeniu źródło dodatkowego światła. Kompozycja złożona z poliuretanowych listew i taśmy LED, dyskretnie maskuje się pod meblem i subtelnie uwalnia strumień rozproszonego światła. W ten sposób można uzyskać niesamowity efekt, który podkreśli nowoczesny charakter pomieszczenia.

Ekonomiczne oświetlenie podszafkowe korzysta z energooszczędnych diod LED, które są bardzo wydajne i charakteryzują się długim czasem pracy przy jak najniższych nakładach finansowych. Dzięki temu, w bardzo prosty sposób można stworzyć w pomieszczeniu nadzwyczajny klimat po naprawdę niskich kosztach. Oświetlenie podszafkowe LED zostało zaprojektowane w taki sposób aby dało się regulować natężenie światła według potrzeb klienta. Dodatkowo, może być zasilane nie tylko z sieci ale i przez baterie. Takie rozwiązanie pozwala zapomnieć o szukaniu skutecznego sposobu na zamaskowanie nieestetycznie wyglądającego okablowania.

Oświetlenie podszafkowe LED zachwycająco i gustownie prezentuje się na meblach w salonie, sypialni czy pod szafką w pokoju dziecięcym. Przeważnie jednak instaluje się je w kuchniach. Eleganckie oświetlenie podszafkowe LED w kuchni wprowadza wyjątkową atmosferę, sprawiając, że staje się bardziej przytulnym miejscem do pracy, gotowania jak i spędzania wolnego czasu. Oświetlenie podszafkowe montowane w kuchni to jeden z najlepszych sposobów na zastępstwo jak i uzupełnienie głównego oświetlenia dodatkowym, klimatycznym źródłem światła.

Montaż oświetlenia podszafkowego jest intuicyjny i bardzo prosty nawet dla osób niedoświadczonych. W skład konstrukcji wchodzi taśma LED oraz lekka listwa wykonana z poliuretanu. Materiał ten charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć. Za pomocą odpowiedniego kleju, listwę mocuje się do szafki tak aby nigdzie nie odstawała. Na końcu, taśmę LED umieszcza się w specjalnie do tego przeznaczonej wnęce listwy. W ten prosty sposób można cieszyć się nowoczesną aranżacją wnętrza uzupełnioną o klimatyczne oświetlenie.