Zapraszamy do wzięcia udziału w 14 edycji bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet. Organizatorami przedsięwzięcia są Komenda Miejska Policji w Siedlcach oraz KMTS KRAV MAGA Tactical Shooting pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Startujemy 17.11.2023 o godz. 18:30

Pierwszy trening odbędzie sie już w następny piątek (17.11) o godz. 18.30 w sali gimnastycznej „Rolnika” (ul. Bema 4 w SIedlcach). Wystarczy przyjść na  zajęcia, aby się zapisać.
Zajęcia będą kontynuowane w każdy następny piątek w godz. 18.30 – 20.00.
Kto może wziąć udział w kursie? Każda z pań powyżej 15 roku życia.
Jakie są korzyści? To przede wszystkim zwiększenie poczucia bezpieczeństwa poprzez nabycie praktycznych umiejętności obrony przed napastnikiem. Wyzbycie się syndromu ofiary, unikanie zagrożenia ale także nauka naturalnych i skutecznych odruchów obronnych w chwili ataku.

Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik oraz Komendant Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach insp. Andrzej Dziewulski.

Liczba miejsc ograniczona, dlatego stworzyliśmy wydarzenie na Facebooku, w którym możecie deklarować udział w zajęciach , wystarczy, że klikniesz tutaj aby je zobaczyć.
Zapraszamy!