Wernisaż fotografii
Wystawa "Twarze ZAiKSu" to wyjątkowa okazja, by zobaczyć portrety wybitnych postaci polskiej kultury. Autorami prac są uznani fotograficy, członkowie Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 23 czerwca 2024 r.
  1. Portrety trzech pokoleń twórców kultury.
  2. Autorami są znani polscy fotograficy.
  3. Prace obejmują różne dziedziny sztuki.
  4. Wystawa czynna od wtorku do piątku oraz w niedziele.

Wernisaż wystawy fotografii pt. "Twarze ZAiKSu" to wydarzenie, które z pewnością przyciągnie miłośników sztuki i fotografii. Na wystawie zaprezentowane zostaną portrety znaczących postaci polskiej kultury, które są związane ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. To unikalna okazja, by zobaczyć, jak wybitni fotograficy uwiecznili trzy pokolenia twórców reprezentujących różne dziedziny sztuki.

Autorami prezentowanych prac są uznani fotograficy, członkowie sekcji Autorów Dzieł Fotograficznych stowarzyszenia: Jacek Barcz, Andrzej Dąbrowski, Wojciech Druszcz, Zbigniew Furman, Krzysztof Gierałtowski, Ryszard Horowitz, Karpati & Zarewicz, Witold Krassowski, Jan Morek, Tomasz Sikora, Marek Szymański, Krzysztof Wojciewski. Dzięki ich talentowi i doświadczeniu możemy podziwiać portrety, które powstały w różnych okresach i okolicznościach.

Wystawa obejmuje twórców z różnych dziedzin sztuki, takich jak literatura, publicystyka, muzyka poważna i rozrywkowa, film, balet, architektura, plastyka i fotografia. Każdy z portretów to nie tylko artystyczne osiągnięcie, ale również świadectwo historii i dorobku kulturalnego Polski.

Wystawa będzie czynna do 23 czerwca 2024 r. Zwiedzający mogą ją oglądać od wtorku do piątku w godzinach 11:00-17:00 oraz w niedziele od 11:00 do 15:00. To doskonała okazja, by zanurzyć się w świat polskiej kultury i sztuki, podziwiając prace znakomitych fotografików.


Na podst. Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach