Wernisaż wystawy
Zapraszamy na wyjątkową wystawę fotografii pt. "Twarze ZAiKS-u", która prezentuje portrety wybitnych postaci polskiej kultury związane ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. Ekspozycja będzie dostępna do 23 czerwca 2024 roku.
  1. Wernisaż wystawy fotograficznej "Twarze ZAiKS-u".
  2. Portrety trzech pokoleń twórców związanych z ZAiKS.
  3. Fotografie autorstwa znanych polskich fotografików.
  4. Wystawa czynna od wtorku do piątku oraz w niedzielę.

Wystawa "Twarze ZAiKS-u" to niezwykłe spotkanie z portretami trzech pokoleń twórców, którzy wnieśli znaczący wkład w rozwój polskiej kultury. Wśród prezentowanych prac znajdziemy fotografie literatów, muzyków, filmowców, baletmistrzów, architektów, plastyków oraz innych artystów. Jest to unikalna okazja, aby zobaczyć wybitne postaci różnych dziedzin sztuki, które wspiera Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Autorami portretów są znani i cenieni polscy fotograficy, członkowie sekcji Autorów Dzieł Fotograficznych stowarzyszenia: Jacek Barcz, Andrzej Dąbrowski, Wojciech Druszcz, Zbigniew Furman, Krzysztof Gierałtowski, Ryszard Horowitz, Karpati & Zarewicz, Witold Krassowski, Jan Morek, Tomasz Sikora, Marek Szymański, Krzysztof Wojciewski. Każda z tych osób wnosi do wystawy swój unikalny styl i perspektywę, tworząc wyjątkową kolekcję zdjęć.

Ekspozycja jest dostępna dla zwiedzających od wtorku do piątku w godzinach 11:00-17:00 oraz w niedziele od 11:00 do 15:00. To doskonała okazja, aby spędzić czas z bliskimi, jednocześnie czerpiąc inspirację z bogactwa polskiej kultury. Warto zarezerwować sobie chwilę na odwiedzenie tej wyjątkowej wystawy, która będzie dostępna do 23 czerwca 2024 roku.

Portrety prezentowane na wystawie są efektem pracy fotografików w różnych warunkach i czasie. Każdy z nich ukazuje unikalne cechy i osobowość portretowanych, co czyni tę ekspozycję niepowtarzalną. Oglądając te fotografie, możemy zyskać nowe spojrzenie na artystów, którzy kształtują polską kulturę.


Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach