Lekko nie będzie – komedia w CKiS już dziś!
Siedlczanie będą mieli okazję zobaczyć pełną humoru i zaskakujących zwrotów akcji komedię teatralną "Lekko nie będzie". Spektakl odbędzie się 14 czerwca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
  1. Spektakl odbędzie się 14 czerwca o godz. 17:00 i 20:00
  2. Wystąpią m.in. Jan Jankowski, Paulina Lasota, Andżelika Piechowiak
  3. Rezerwacje i bilety dostępne w kasie CKiS oraz online
  4. Sztuka autorstwa Jeana-Claude’a Islerta

Komedia "Lekko nie będzie", autorstwa Jeana-Claude’a Islerta, to doskonała okazja, aby spędzić wieczór w towarzystwie śmiechu i refleksji. Spektakl opowiada o związkach z dużą różnicą wieku, które są pełne niespodzianek i nieprzewidywalnych sytuacji.

W tej pełnej zawirowań historii, widzowie poznają Eduardo, statecznego wykładowcę, który angażuje się w romans ze sprytną studentką Sarah. Jego była żona, Marion, zakochuje się w młodszym partnerze, a ich córka Julie jest związana z Marco, starszym artystą zafascynowanym sztuką. Przezabawne scenariusze losu pokazują, że związki mogą być skomplikowane i pełne niespodzianek.

Widzowie będą mieli okazję zobaczyć znanych i lubianych aktorów: Jana Jankowskiego, Paulinę Lasotę, Andżelikę Piechowiak, Milenę Staszuk oraz Sambora Czarnotę. Ich występy z pewnością dostarczą wiele emocji i niezapomnianych chwil.

Spektakl odbędzie się 14 czerwca o godz. 17:00 i 20:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Bilety można zarezerwować w kasie CKiS lub online. To wydarzenie, którego nie można przegapić!


Na podst. Urząd Miasta Siedlce