Na lato LUZ: taneczne show Formacji Tańca Nowoczesnego i Akademii Tańca LUZ ART

Już wkrótce mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianym widowisku tanecznym. Na scenie wystąpią młodzi artyści z Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, Alternatywnego Teatru Tańca LUZ oraz Akademii Tańca LUZ ART, prezentując swoje umiejętności w barwnych choreografiach.

  1. Trzy koncerty taneczne w różnych terminach.
  2. Występy zaawansowanych zespołów tanecznych i najmłodszych talentów.
  3. Choreografie przygotowane przez uznane instruktorki.
  4. Sprzedaż biletów online oraz w kasie MOK.

Na scenie zobaczymy pełne emocji i profesjonalizmu występy tancerzy z Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ oraz Alternatywnego Teatru Tańca LUZ. Nie zabraknie również najmłodszych adeptów z Akademii Tańca LUZ ART, którzy z pewnością zachwycą publiczność swoimi pierwszymi krokami tanecznymi.

Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe choreografie, które zostały przygotowane przez znane instruktorki: Joannę Woszczyńską, Katarzynę Popławską, Margaritę Orzełowską oraz Natalię Jarząb. Każdy z występów będzie okazją do podziwiania różnorodnych stylów tanecznych i barwnych kostiumów.

Koncerty odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury. Bilety w cenie 20 zł można nabyć online oraz w kasie MOK przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zarezerwować miejsce wcześniej, dzwoniąc pod numer 25 794 31 26.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by zobaczyć młodych artystów w akcji i cieszyć się pięknem tańca. To wydarzenie z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i wzruszeń!


Wg inf z: MOK Siedlce