Dzisiejszej nocy, w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach ogłoszony został alarm, w związku z koniecznością ustalenia miejsca pobytu dwuletniego dziecka.

Wczoraj  przed godz. 19.00 do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zgłosiła się 34 letnia  kobieta, która oświadczyła, że jej były  partner odebrał z placówki opiekuńczej ich dwuletnie dziecko i do chwili obecnej, nie może nawiązać kontaktu z mężczyzną. Policjanci  natychmiast podjęli stosowne działania. Komendant Miejski Policji w Siedlcach zdecydował o ogłoszeniu alarmu dla jednostki. Do działań włączyli się również strażacy  Państwowej  Straży Pożarnej w Siedlcach. Funkcjonariusze w ciągu kilku godzin odnaleźli 33 letniego siedlczanina wraz z dzieckiem. Wszystkie okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w trakcie postępowania przygotowawczego.  

autor:  kom. Agnieszka Świerczewska

KMP Siedlce


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.