• Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który uciekł z miejsca wypadku

  Wczoraj przed południem na ul. Starowiejskiej w Siedlcach doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierowca jednego z nich pozostawił samochód i uciekł. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zabezpieczyli pojazdy oraz podjęli działania zmierzające do zatrzymania kierowcy.

 • Mazowiecka grupa SPEED

  Ponad 580 ujawnionych wykroczeń, 398 przekroczeń prędkości w tym 9 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym. Ponad 500 nałożonych mandatów, 33 zatrzymane dowody rejestracyjne, 2 pijanych kierowców i jeden na zakazie. To efekty pracy policjantów z mazowieckiej grupy SPEED z ostatniego tygodnia. Aż strach pomyśleć ilu osobom „udało się” uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym.

 • Młodzież z wizytą w siedleckiej komendzie Policji

  Służba w Policji, bezpieczeństwo podczas wypoczynku w czasie ferii zimowych czy odpowiedzialność prawna osób nieletnich, to tylko niektóre z tematów podjętych przez policjantów KMP Siedlce podczas spotkania z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Mordach. Wczoraj, 27 stycznia br odwiedzili siedzibę siedleckiej Policji.

 • Dzisiaj prowadzimy działania „SMOG”

  Dzisiaj ( 28.01) policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach biorą udział w działaniach „SMOG”. Podczas kontroli aut będą zwracać szczególną uwagę na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery. Przy kontrolach wykorzystywany jest dymomierz.

 • Dziś obchodzimy Dzień Ochrony Danych Osobowych w Europie

  W dobie mediów społecznościowych , telefonów rozpoznających twarze, nasze dane osobowe jak nigdy wcześniej narażone są na „wypłynięcie”. A co może zrobić z nimi oszust? Co tylko chce – kupić telefon, wykorzystać do głosowania czy nawet popełnienia przestępstwa. To właśnie starali się uświadomić policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach na spotkaniu z młodzieżą szkolną.

 • Policjanci zlikwidowali nielegalną produkcję krajanki tytoniowej

  Policjanci z Wydziału dw. z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, wspólnie z Funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego zs. w Białej Podlaskiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zorganizowali doskonale funkcjonująca fabrykę krajanki tytoniowej. Zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia.

 • Mazowieccy policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Okręgowej w Siedlcach rozbili szajkę zajmującą się rozpowszechnianiem treści pedofilskich

  Już 67 osobom postawiono zarzuty o produkcję, posiadanie i rozpowszechnianie treści pedofilskich w internecie. Dotychczas wobec 54 z nich do sądów zostały skierowane akty oskarżenia, na podstawie których prawomocnym wyrokiem sądu skazanych zostało już 37 oskarżonych, pozostałe sprawy są w toku. W ostatnich dniach policjanci z KWP zs. w Radomiu zatrzymali do sprawy kolejne 3 osoby.

 • Policjanci na spotkaniu z seniorami

  Niedzielne popołudnie ( 26.01) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach spędzili na spotkaniu z seniorami w msc. Jasionka. Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało tam Dzień Babci i Dziadka.

 • Policjanci na I Miejskiej Konferencji Interdyscyplinarnej pn.: "Siedlecka ścieżka pomocowa"

  W miniony piątek, 24 stycznia 2020r, policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wzięli udział w I Miejskiej Konferencji Interdyscyplinarnej pn.: "Siedlecka ścieżka pomocowa. Współpraca międzyinstytucjonalna jako jeden z czynników efektywności prowadzonych działań profilaktycznych i udzielania pomocy osobom uzależnionym".


 • 24 stycznia 2020 roku w Komendzie Miejskiej PSP w Siedlcach odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na zaopatrzenie emerytalne bryg. Andrzeja Zabijaka oraz mł. bryg. Artura Wakuły.

  Decyzją Komendanta Głównego PSP bryg. Andrzeja Bartkowiaka Pan bryg. Andrzej Zabijak i Pan mł. bryg. Artur Wakuła zostali zwolnieni ze służby z dniem 24 stycznia 2020 roku.

 • Warsztaty kryminalistyczne w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach

  Wczoraj w siedleckiej komendzie odbyły się warsztaty kryminalistyczne, w których uczestniczyli studenci Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach z kierunku Kryminologii Stosowanej.

 • Każdego dnia, ponad miliard użytkowników korzysta z przeglądarki internetowej poszukując informacji, usług oraz produktów. Nowoczesny marketing internetowy, taki jak chociażby kampania Google Ads, to sposób na dotarcie do użytkowników z ofertą naszej firmy. Korzystając z profesjonalnych usług SEO https://matt-kozlowski.com/ możemy dużo szybciej zbudować pozycję naszego przedsiębiorstwa oraz pozyskać grono stałych klientów.

  Kampania Google Adwords – od czego należy zacząć?

  Przed rozpoczęciem kampanii warto skonsultować się ze specjalistą SEO. Do uzyskania optymalnych efektów potrzebna jest gruntowna analiza naszej strony, a także konkurencji, co pozwoli na wyodrębnienie najlepszych fraz kluczowych. To właśnie w oparciu o wybrane frazy prowadzona będzie kampania Google Ads. Biorąc pod uwagę, że to przedsięwzięcie nie należy do najtańszych, konsultacje z doświadczonym specjalistą SEO pozwalają w efektywny sposób wykorzystać cały kapitał przeznaczony na działania marketingowe w Internecie.

  Co wchodzi w skład kampanii Adwords?

  Zaletą tej techniki jest bardzo szeroki zasięg reklamowy. Nasze linki są promowane w wyszukiwarce na określonych frazach i wyświetlają się na samej górze wyników. Ponadto, nasza oferta jest prezentowana na bannerach Google użytkownikom, którzy mogą być zainteresowani zakupem. Reklama jest bowiem dobierana na podstawie aktywności w sieci. O ile organiczne pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie pozwala nam uzyskać stały przypływ nowych klientów, o tyle kampanie Google Adwords przynoszą błyskawiczne rezultaty.

  Na jakie wydatki musimy być przygotowani?

  Tu objawia się kolejny atut kampanii Google Adwords. Płacimy bowiem wyłącznie za kliknięcia prowadzące użytkowników do naszej strony. Możemy oczywiście z góry ustalić górny limit wydatków, aby kampania zakończyła się automatycznie po osiągnięciu tej granicy. W ten sposób, pozycjonowanie jest lepiej dostosowane do naszych potrzeb oraz do budżetu, którym dysponujemy.

  Jakie techniki marketingu online warto stosować?

  Kampanie Google Ads to oczywiście jedna z wielu technik proponowanych klientom. Kompleksowe pozycjonowanie bloga jest jednak bardziej rozbudowane. Z całą pewnością powinniśmy zadbać o pozycjonowanie organiczne, które buduje naszą pozycję wśród naturalnych wyników znajdujących się pod sekcją linków promowanych. W ten sposób zapewnimy sobie stały napływ nowych użytkowników zainteresowanych naszą ofertą.

  Niewątpliwie warto skorzystać z usług doświadczonego specjalisty, który dokładnie przeanalizuje sytuację oraz dobierze najlepsze narzędzia pod kątem naszych potrzeb. Kampania Google Ads gwarantuje nam natychmiastowe efekty i szybkie pozyskanie klientów. Tymczasem, z pomocą pozycjonowania organicznego oraz kreowania wizerunku w social media, zadbamy o stabilną sytuację w perspektywie nadchodzących miesięcy.

  Nowoczesny marketing internetowy – jak dotrzeć z ofertą do klientów?

 • „Bezpieczne Ferie” jeszcze przed feriami

  Od 14 stycznia 2020 policja prowadzi ogólnopolskie działania pn ”Bezpieczne Ferie”, które będą trwały do 23 lutego. W garnizonie mazowieckim ferie rozpoczynają się z dniem 10 lutego br ale nasi funkcjonariusze już podejmują działania mające zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży korzystającej z zimowego wypoczynku.

 • Stopień alarmowy BRAVO na terenie Małopolski oraz ALFA i ALFA-CRP na terenie całego kraju

  Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające drugi stopień alarmowy BRAVO na obszarze województwa małopolskiego oraz pierwszy stopień alarmowy ALFA na pozostałym terytorium Polski, a także pierwszy stopień alarmowy ALFA-CRP na obszarze całego kraju. Stopnie alarmowe będą obowiązywały od czwartku 23 stycznia 2020 r. (od godz. 00:01) do środy 29 stycznia 2020 r. (do godziny 23:59).

 • Zarzuty dla sprawczyni śmiertelnego wypadku, która uciekła z miejsca

  W Czołomyjach doszło do potrącenia w wyniku którego zmarł 41-letni mężczyzna. Kierowca auta odjechał z miejsca zdarzenia. Jeszcze tego samego dnia siedleccy policjanci zatrzymali 43-letnią kobietę podejrzewaną o jego spowodowanie. Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Siedlcach usłyszała zarzuty.

 • Przedszkolaki z wizytą w komendzie

  Dzisiaj (23.01) siedlecką komendę odwiedziły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 23 w Siedlcach. Uczestnicy wycieczki zwiedzili komendę i zostali zapoznani z pracą policjantów poszczególnych pionów.

 • Dzień Babci i Dziadka z siedlecką policją

  Profilaktycy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach uczestniczyli w spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka, zorganizowanym w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Śmiarach. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego podczas prowadzonych kontroli przede wszystkim edukowali seniorów.

 • Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego

  23 stycznia br. w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mimo, że nadrzędnym celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, funkcjonariusze będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 • Babciu, Dziadku – bądźcie bezpieczni na drodze!

  W trosce o bezpieczeństwo naszych ukochanych Babć i Dziadków przypominamy podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 • Siedlecka ścieżka pomocowa

  W najbliższy piątek, 24 stycznia 2020 roku policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wezmą udział w I Miejskiej Konferencji Interdyscyplinarnej pn.: "Siedlecka ścieżka pomocowa. Współpraca międzyinstytucjonalna jako jeden z czynników efektywności prowadzonych działań profilaktycznych i udzielania pomocy osobom uzależnionym".

 • Działania „ Bezpieczne Przejście”

  Od dzisiaj do środy ( 22.01.), w godzinach od 6:00 do 22:00, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach prowadzić będą działania „Bezpieczne Przejście”. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych. Akcja prowadzona jest w całym województwie mazowieckim.