9 sierpnia 2019 roku siedleccy policjanci obchodzili swoje święto. Uroczystość rozpoczęła msza święta w siedleckiej katedrze, a następnie w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień dla policjantów, a także nominacji na wyższe stopnie służbowe.

W uroczystościach uczestniczył m.in. Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach st. bryg. Andrzej Celiński wraz z pocztem sztandarowym w składzie: kpt. Grzegorz Borkowski, asp. Dawid Próżanin oraz st. ogn. Stanisław Kosyl.

Komendant Miejski Policji mł. insp. Andrzej Dziewulski podczas obchodów uhonorował osoby, które od lat współpracują z siedlecką jednostką, złożył im szczególne podziękowania za wieloletnią współpracę oraz wręczył okolicznościowe upominki. Z okazji 100-lecia powstania Policji Państwowej, w dowód wdzięczności i uznania za życzliwość oraz owocną współpracę w budowaniu bezpieczeństwa na rzecz mieszkańców naszego regionu wyróżniony został m.in. Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach st. bryg. Andrzej Celiński.