Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Siedlce

Wczoraj (04.11) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach podczas akcji „ Poszukiwany” , ukierunkowanej na zatrzymanie osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, ujęli na terenie powiatu siedleckiego 6 osób.

Policjanci, w wyniku intensywnej pracy, zatrzymali wczoraj na terenie powiatu siedleckiego osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani nakazami doprowadzeń do aresztu, często zmieniali miejsca zamieszkania. Ukrywali się u swoich znajomych lub rodziny. Akcje tego typu są cykliczne, powtarzane kilka razy w ciągu roku. Na co dzień policjanci również  nie tracą czujności.

W  Siedlcach  zatrzymano m.in. 39 latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w  Siedlcach, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy oraz 8 dni kary zastępczej, a także  48 latka poszukiwanego celem  odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku.

Przypominamy, że na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach znajdują się  dane osób aktualnie poszukiwanych w naszym  powiecie. W przypadku posiadania informacji na temat tych osób, można powiadomić policję osobiście  lub  dzwoniąc na numer alarmowy  112. Zgłoszenie jest anonimowe!

Autor: kom. Agnieszka Świerczewska

KMP w Siedlcach