Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonych do tekstu zdjęciach. Mężczyzna dokonał kradzieży telefonów komórkowych oraz portfela z pieniędzmi i dokumentami.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży   do której doszło  w Siedlcach przy ul.Piłsudskiego. W trakcie tego przestępstwa, widoczny na  zdjęciach  mężczyzna  dokonał kradzieży z kabiny samochodu Mercedes dwóch  telefonów komórkowych oraz portfela skórzanego z pieniędzmi i dokumentami poszkodowanego powodując straty  w  kwocie  1000 zł. Następnie przy użyciu wcześniej skradzionej karty bankomatowej próbował dokonać kradzieży z włamaniem na konto właściciela karty. W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii,  proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 112.

autor:  kom. Agnieszka Świerczewska


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.