Stand-up Pawła Chałupki w Siedlcach - nowy program „Życie jest nobelon”

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach szykuje wieczór, który zamieni codzienność w salwie śmiechu. Sala widowiskowa „Podlasie” stanie się polem do zabawy z absurdami w nowym programie Pawła Chałupki „Życie jest nobelon”.
- Paweł Chałupka wyciąga z codzienności to, co najbardziej absurdalne w „Życie jest nobelon”
- Gdzie i kiedy zobaczyć Pawła Chałupkę - harmonogram, bilety i gdzie je kupić
Paweł Chałupka wyciąga z codzienności to, co najbardziej absurdalne w „Życie jest nobelon”
Chałupka znany jest z opowieści wyjętych wprost z pracy w gastronomii - to właśnie te drobne, prawdziwe historie uczyniły go rozpoznawalnym. W nowym programie komik idzie dalej - rozbudowuje materiał, miesza obserwacje z nieoczekiwanymi skrętami i wychodzi poza klasyczne ramy stand-upu, zostawiając widza z uśmiechem i pytaniem o granice absurdu. Występ uzupełni support, który rozgrzeje publiczność przed główną częścią wieczoru. 😄🎤
Gdzie i kiedy zobaczyć Pawła Chałupkę - harmonogram, bilety i gdzie je kupić
Harmonogram wydarzenia:
- 30 stycznia 2026 r. - godz. 19:00 - Sala widowiskowa „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63, Siedlce 🎟️
Cena i sprzedaż biletów:
- Bilety: od 80 zł.
- Bilety dostępne online na: https://biletyna.pl/event/view/id/614725 oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/185895/Siedlce/Pawe%C5%82+Cha%C5%82upka/
Powtórzenie informacji o cenie i sposobie zakupu - żeby nikt przypadkiem nie przegapił:
- Cena: od 80 zł.
- Zakup biletów: przez serwisy Biletyna.pl i Kupbilecik.pl - linki powyżej. 🎫😊
Chałupka przyciąga publiczność szczerym humorem i energią, a szykowany wieczór w Siedlcach wygląda na ten, którego lepiej nie przegapić - zwłaszcza jeśli ktoś lubi śmiać się z drobiazgów, które wszyscy znamy aż za dobrze.
na podstawie: Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.
Autor: krystian

