Policja Siedlce: Miał swoje życiowe plany i pasje, tragiczna śmierć przekreśliła jego karierę

1 min czytania

Wczoraj około godziny 17 w wypadku samochodowym w miejscowości Stropkowo zginął oficer prasowy żuromińskiej policji starszy aspirant Robert Wierciński. Miał 39 lat. Robert nie był tylko policjantem, ale także wybitnym sportowcem.

  • Miał swoje życiowe plany i pasje, tragiczna śmierć przekreśliła jego karierę

W wypadku samochodowym w miejscowości Stropkowo gmina Zawidz zginął oficer prasowy żuromińskiej policji starszy aspirant Robert Wierciński, w Policji służył od 18 lat. Do wypadku doszło około godziny 17. W samochód audi, który prowadził policjant uderzyła ciężarowa scania.

Skakał ze spadochronem, wspinał się po skałach, nurkował, jeździł na nartach, biegał, był członkiem Polskiego Związku Łowieckiego ale najbardziej lubił walczyć. Mata i sala treningowa to dla niego był drugi dom. Żuromiński policjant, oficer prasowy komendy powiatowej, judoka z czarnym pasem.

Od wielu lat wytrwale trenował judo, była to jego pasja. Mimo wielu obowiązków służbowych znajdował czas na jej rozwijanie, o czym świadczą liczne sukcesy oraz czarny pas.

Funkcjonariusz st.asp. Robert Wierciński na podium stawał kilkakrotnie, sport trenował od wielu lat.

Wszyscy składamy wyrazy współczucia rodzinie zmarłego i bliskim.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach,

mazowiecka.policja.gov.pl/wsi/

mazowiecka.policja.gov.pl/wsi/aktualnosci/24908,Mial-swoje-zyciowe-plany-i-pasje-tragiczna-smierc-przekreslila-jego-kariere.html

Autor: krystian