Pod takim hasłem odbyło się wczoraj (20.03) spotkanie policjanta z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, z dziećmi oddziału przedszkolnego oraz uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Czesława Tajcherta w Czuryłach

W ramach działań „ Bezpieczna droga do przedszkola  i szkoły”   policjanci   z siedleckiej  komendy cyklicznie organizują spotkania z najmłodszymi. Celem podejmowanych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom na drodze do szkoły czy przedszkola. Wczoraj  asp. szt. Janusz Cabaj  rozmawiał  z maluchami o bezpiecznym poruszaniu się w  rejonie dróg publicznych. Przypominał   aby  dzieci zachowały  szczególną ostrożność  w obrębie przejść dla pieszych i tylko w takich , oznakowanych miejscach przekraczały jezdnię. Pytał czy dzieci noszą elementy odblaskowe oraz  podkreślał ich wpływ na widoczność pieszego na drodze , co zawsze przekłada się na podniesienie bezpieczeństwa.

 

autor: kom. Agnieszka  Świerczewska

KMP Siedlce


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.