Spotkanie autorskie z Joanną Kuciel-Frydryszak w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Miejska Biblioteka Publiczna organizuje wyjątkowe spotkanie autorskie z Joanną Kuciel-Frydryszak, cenioną pisarką, której książka „Chłopki. Opowieść o naszych babkach” zdobyła uznanie jako najlepsza książka 2023 roku. Wydarzenie to będzie nie tylko okazją do poznania autorki, ale także do zakupu jej książek.
  1. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca 2024 r. o godz. 18:00.
  2. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali Białej MOK przy ul. Pułaskiego 6.
  3. Bezpłatne zaproszenia dostępne od 5 czerwca 2024 r.
  4. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autorki.

Joanna Kuciel-Frydryszak to nie tylko autorka bestsellerowych „Chłopek”, ale także uznana dziennikarka i absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej prace biograficzne, takie jak „Słonimski. Heretyk na ambonie” oraz „Iłła. Opowieść o Kazimierze Iłłakowiczównie”, zdobyły nominacje w licznych prestiżowych konkursach, co podkreśla jej wszechstronność i talent.

Książka „Chłopki. Opowieść o naszych babkach” zyskała szczególne uznanie za wątki związane z regionem siedleckim. Autorka, dzięki materiałom dostarczonym przez lokalnych mieszkańców, w tym Panią Różę Somlę-Dembowską, wplata w swoją narrację obyczaje, krajobrazy i kulturę bliską sercom miejscowej społeczności.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Sutryk, która zadba o to, aby rozmowa z autorką była interesująca i inspirująca dla wszystkich uczestników. To wydarzenie to doskonała okazja do osobistego spotkania z Joanną Kuciel-Frydryszak oraz do zakupu jej książek. Należy pamiętać, że ilość książek jest ograniczona, a płatność będzie możliwa tylko gotówką.

Bezpłatne zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie można odebrać od 5 czerwca 2024 r. w Informatorium Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wejście znajduje się od ulicy Esperanto. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, warto się pospieszyć.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do spotkania z autorką, której książki przenoszą nas w fascynujący świat przeszłości, ukazując go z perspektywy naszych babć.


Według informacji z: Urząd Miasta Siedlce