Policja Siedlce: Trzy miesiące aresztu dla podejrzanego o kradzieże na terenie Siedlec
Sąd Rejonowy w Siedlcach aresztował na trzy miesiące 30-latka podejrzanego o szereg kradzieży na terenie miasta. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.
- Trzy miesiące aresztu dla podejrzanego o kradzieże na terenie Siedlec
Nie pracujący nigdzie 30-latek uczynił z kradzieży sposób zarobkowania i utrzymania. Nie gardził praktycznie żadnym asortymentem. Interesował go zarówno alkohol, jaki i ubrania, a nawet pędzelek do czyszczenia maszynek czy peleryna fryzjerska. W miarę upływu czasu stawał się coraz bardziej agresywny, zaczął stosować przemoc wobec sprzedawców w sklepach, które okradał. Mężczyzna został zatrzymany przez siedleckich policjantów.
Sąd Rejonowy w Siedlcach aresztował 30-latka na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Podejrzanemu do chwili obecnej przedstawiono kilkanaście zarzutów. Do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wpływają kolejne zawiadomienia z okradzionych sklepów. Podczas zatrzymania mężczyzny, w trakcie przeszukania piwnicy mężczyzny, znaleziono różne przedmioty pochodzące najprawdopodobniej z przestępstwa. Są to ubrania, torby, ale też czekolady i batoniki. Siedleccy policjanci muszą teraz odszukać właścicieli rzeczy, a lista zarzutów wobec podejrzanego zapewne się wydłuży.
Autor: kom. Agnieszka Świerczewska
Komenda Miejska Policji w Siedlcach,
mazowiecka.policja.gov.pl/wsi/
mazowiecka.policja.gov.pl/wsi/aktualnosci/26631,Trzy-miesiace-aresztu-dla-podejrzanego-o-kradzieze-na-terenie-Siedlec.html
Ostatnie Artykuły

Siedleccy cykliści ruszyli na Jasną Górę. Przed nimi wymagająca trasa

Groźne zderzenie w Nowych Iganiach. Volkswagen wjechał pod ciężarowe Volvo

W Siedlcach miały chronić pieniądze, przekazały oszustom blisko 80 tys. zł

Od swatów do ślubu w plenerze - jak Polacy zmienili weselne obyczaje.

86 kontroli w Siedlcach i aż 78 wykroczeń. Policja sprawdziła e-rowery

954 kontrole w Siedlcach i nietrzeźwy kierowca ciężarówki

Ruch, rękodzieło i bezpieczeństwo. Seniorzy w Siedlcach mają wybór

Wiadukt na Partyzantów zamkną kierowcom w stronę centrum

Wiadukt na Partyzantów zamkną kierowcom w stronę centrum

W Siedlcach ruszyły konsultacje rewitalizacji. Stawką są kolejne lata zmian

W Siedlcach ruszyły konsultacje rewitalizacji. Stawką są kolejne lata zmian

Dron nad przejściami w Siedlcach - policja wyłapała 27 wykroczeń

Siedlecka policjantka oddała komórki dziecku w Indiach po telefonie sprzed lat

Drift na rondzie w Siedlcach kosztował 19-latka prawo jazdy
Przydatne dane teleadresowe
- Prokuratura Rejonowa w Siedlcach - kontakt, zawiadomienie o przestępstwie, właściwość terytorialna
- Urząd Gminy Siedlce - kontakt, godziny i sprawy online
- Urząd Miasta Siedlce - kontakt, godziny, stanowiska i e-usługi
- Parafia Miłosierdzia Bożego w Siedlcach - kontakt, msze, sakramenty
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Siedlcach - kontakt, zapisy, terapie i diagnoza
- Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Siedlcach - kontakt, poradnie, rejestracja
