12 marca 2019 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie miało miejsce spotkanie mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdana Łasicy z reprezentacją województwa mazowieckiego w halowej piłce nożnej, która zajęła drugie miejsce w kategorii „35+” w X Międzynarodowym Turnieju Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej im. podkom. Andrzeja Struja rozgrywanym w dniach 13-15 lutego 2019 roku w Warszawie.

Reprezentacja mazowieckich strażaków jako jedyna drużyna z Polski zdobyła miejsce medalowe. W drużynie zagrało dwóch strażaków z Siedlec: st. ogn. Karol Woźniak oraz mł. ogn. Piotr Olszewski.

W kategorii „Open” pierwsze cztery lokaty zajęły drużyny zagraniczne (piąta była reprezentacja PSP). Natomiast w kategorii „35+” na trzy pierwsze miejsca dwa zajęły zagraniczne drużyny.

Mazowiecki komendant wojewódzki PSP st. bryg. Bogdan Łasica pogratulował zawodnikom utrzymania wysokiego poziomu sportowego oraz zajęcia wysokiego drugiego miejsca. Podczas spotkania komendant wręczył decyzje o przyznaniu nagród za szczególne zaangażowanie i uzyskanie wysokich wyników w rywalizacji sportowej na arenie międzynarodowej.

Czytaj również „X Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej im. podkom. Andrzeja Struja”

Opracowanie i zdjęcia: mł. bryg. Karol Kierzkowski – Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie.