Chcesz kupić markę premium, ale potrzebujesz dodatkowego finansowania? W takim przypadku sprawdź oferty w salonach marek, gdzie na klientów czekają dogodne kredyty i leasingi!

Tylko część kierowców kupuje auta klasy premium za gotówkę. Wielu z nich opłaca samochody luksusowe za pomocą innych metod, na przykład przez leasing, gdy chodzi o kupno pojazdu na firmę, czy też przez kredyty samochodowe.

Gdy chodzi o marki premium samochody mogą kosztować wówczas naprawdę sporo. Zatem jeśli chcemy kupić samochody kombi, SUV, hatchback czy sedan, wówczas musimy zapłacić za nie cenę wynoszącą często powyżej 100 tysięcy złotych.

Jak zatem sfinansować zakup taki jak Volvo nowe czy też auta kombi lub w innych wariantach od pozostałych marek premium, możemy zrobić to z wykorzystaniem metod finasowania oferowanych w salonie. Jak można z nich skorzystać?

Marki samochodów premium – metody finansowania dostępne w salonach

Dzisiaj praktycznie każdy salon samochodów luksusowych oferuje swoim klientom usługi polegające na finansowaniu zakupu. Taką usługę posiadają także salony samochodowe Łódź, w tym salon Volvo Car Nova oferujący auta premium Volvo.

Z jakich metod finansowania na Volvo kombi nowe czy samochody Volvo używane możemy wówczas skorzystać?

Salony oferują następujące finansowanie:

  • kredyty samochodowe – samochody klasy premium można kupić wtedy na dogodny kredyt, także na 100 proc. wartości pojazdu, czyli bez wpłaty własnej, czas spłaty na auta luksusowe może wynosić wtedy nawet do 10 lat, klient może wybrać różne sposoby spłaty, na przykład raty miesięczne, roczne, spłatę jednorazową

  • leasing – to oferta przeznaczona dla przedsiębiorców, w ramach której można wyleasingować samochody marki premium, dla firm jest to najkorzystniejsza cenowo propozycja

Warto przy tym wskazać, że na samochody marek premium w salonach możemy także wykupić ubezpieczenie – wówczas wszystkie formalności związane z kupnem auta można załatwić bezpośrednio w salonie marki.

Marki samochodów premium – dogodne finansowanie w salonie

Marki samochodów premium – kto może skorzystać z finansowania zakupu auta w salonie?

Gdy chcemy kupić samochody marki premium i skorzystać z finasowania w salonie, wówczas musimy spełnić określone wymagania.

Jeśli chodzi o samochody premium na kredyt, klient musi posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Oznacza to, że jego sytuacja finansowa powinna pozwalać na spłacenie długu w danej wysokości i w określonym czasie. Jako że klasa premium jest często kosztowna, zdolność ta musi być też odpowiednio wysoka.

Oczywiście, marki premium możemy kupować też taniej. Przykładowo, doskonałą okazja może być wyprzedaż rocznika, czyli wyprzedaż samochodów, która odbywa się pod koniec roku. Także możemy kupować luksusowe samochody używane, które w salonach posiadają sprawdzony stan techniczny, oryginalne części samochodowe Volvo i możemy otrzymać na nie gwarancję.

Gdy chodzi o leasing na premium samochody, jest on dostępny praktycznie dla każdej firmy, w tym między innymi dla firm dopiero rozpoczynających działalność. Salony dealerskie zapewniają atrakcyjne warunki leasingowania, z wpłatą własną już od 0%, a także z kompleksową obsługą serwisową – wówczas naprawa Volvo odbywa się w serwisie ASO, wykorzystywane są oryginalne części Volvo, można otrzymać samochód zastępczy.

Podsumowując, gdy interesuje nas marka samochodów premium i potrzebujemy dodatkowego wsparcia finansowego, by kupić wybrany kombi samochód lub inny model, warto sprawdzić oferty finansowania w salonach.

Do skorzystania ze swojej oferty zaprasza salon Volvo Car Nova z Łodzi – nowe i używane auta, Volvo części – zapraszamy!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.