Koncert Studia Piosenki Singers i Sweet Angels w MOK Siedlce - bilety już w sprzedaży
Wielbiciele muzyki w naszym mieście będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury. Studio Piosenki Singers oraz Zespół Wokalny Sweet Angels zaprezentują swoje umiejętności podczas nadchodzącego koncertu.
  1. Studio Piosenki Singers działa od 1996 roku
  2. Sweet Angels powstał w 2007 roku
  3. Repertuar obejmuje przeboje polskie i zagraniczne
  4. Bilety w cenie 20 zł

Studio Piosenki Singers zostało założone w 1996 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury. Od tego czasu, pod okiem doświadczonego pedagoga i instruktora śpiewu, Edyty Wójcik, dzieci i młodzież uczą się sztuki wokalnej.

W 2007 roku, z najstarszej grupy uczestników Studia Piosenki, wyłonił się Zespół Wokalny Sweet Angels. Grupa ta specjalizuje się w wykonywaniu zarówno przebojów dla dzieci i młodzieży, jak i utworów znanych artystów polskich oraz zagranicznych.

Wokaliści z tych zespołów mają na swoim koncie liczne występy i udział w różnych muzycznych przedsięwzięciach. Ich koncerty to nie tylko okazja do wysłuchania znanych hitów, ale także do podziwiania talentów lokalnej młodzieży.

Bilety na to wydarzenie można nabyć online lub w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Sienkiewicza 63. Sprzedaż biletów odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00, a także godzinę przed koncertem w Sali Białej. Rezerwacji miejsc można dokonać telefonicznie pod numerem 25 794 31 26. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto pośpieszyć się z zakupem.

To wydarzenie to świetna okazja, by wspólnie z rodziną i przyjaciółmi spędzić wieczór przy dźwiękach muzyki wykonywanej przez młodych, utalentowanych wokalistów. Nie przegapcie tej szansy i dołączcie do nas na koncercie!


Wg inf z: MOK Siedlce